موضوعات
آمار سایت

بازدید امروز : 9557
بازدید های دیروز : 17181
بازدید های این ماه : 356482
مجموعه ی کل بازدید ها : 16277072
بيشترين بازدید : 50634 در 1396/10/28
تبلیغات
بنر بالا

لمینیت چیست ؟

لمینیت یا لامینیت یا ونیرهای زیبایی( Laminates or Cosmatic Veneers)

ونیرها لایه های نازکی از مواد همرنگ دندان هستند که روی سطح دندانها چسبانده می شوند تا ظاهر زیباتری به آنها بدهند . ونیرها برای اصلاح رنگ ، شکل ، اندازه و ترتیب دندانها کاربرد دارند . ونیرهای کامپوزیتی را می توان در یک جلسه انجام داد ولی ونیرهای سرامیکی حداقل به دو جلسه درمان به فاصله حدوداٌ 10 روز نیازمند است .

ونیرهای لومینیر بسیار نازک ( Superthin Lumineers Veneers )

ونیرهایی هستند که از مواد سرامیکی خاصی ساخته می شوند که ضخامت آنها به اندازه ضخامت یک ----- تماسی می باشد. مزیت لومینیر در این است که دندانهای شما به تراش بسیار کمی نیاز دارند که باعث می شود مراحل درمان سریعتر و با حداقل صدمه به دندانها انجام شود .

تصویر مربوط به Lumineers

4 دي 1389
بازدید : 5142
ترمیم های همرنگ دندان و ...

ترمیم های همرنگ دندان ( Tooth Colored Restorations )
امروزه در درمانهای دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی بندرت از ترمیمهای فلزی یا به اصطلاح آمالگام ها برای ترمیم دندانها استفاده می شود بلکه از مواد کامپوزیتی یا سرامیکی که به دلیل همرنگ بودن با دندانها زیبایی و جلوه خاصی به آنها می دهند استفاده می شود .

29 آذر 1389
بازدید : 2822
سفيد کردن دندانها و ...

سفيد کردن دندانها یا بلیچینگ ( Teeth Whitening )

دندانها می توانند به دو علت دچار تغییر رنگ شوند .

1 )  عـلـل خارجــی : شـــامـل کشیدن سیگار ،‌ خوردن چای و قهوه ، نوشابه ی رنگی ، رنگدانه های غذایی و غیره می بـاشد که در یک جلسه با درمان جرمگیری و برساژ دندانها بر طرف می شود .

2 )  عـلـل داخـلــی : شـــامـل عواملی ارثی ، مصرف داروها ، افزایش سن ، فلورسیس و غیره می بـاشد . در این حالت برای سفید کردن دندانها از درمان بلیچینگ استفاده می شود که در فیلم درج شده مراحل آن قابل دید می باشد.

29 آذر 1389
بازدید : 1941
نطرسنجی
زیبایی دندانها
دکوراسیون مطب
استرلیزه بودن وسایل
میزان تخصص دندانپزشک
طرز برخورد تیم پزشکی
هزینه ی درمان
موارد دیگر
برترين مطالب